آخرین اخباراستان هاخراسان رضوی

دیدار فرمانده نیروی زمینی ارتش با استاندار خراسان رضوی

رضا بهنام – خراسان رضوی – امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در محل استانداری با محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی دیدار و گفت‌وگو کرد.
استاندار خراسان رضوی در این دیدار ضمن اشاره به ضریب اطمینان بالای امنیتی کشور، تاکید کرد: فعالیت‌های اقتصادی کشور مرهون امنیتی است که توسط نیروهای مسلح بویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران تامین شده است.
محمدصادق معتمدیان افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران هر جایی که ماموریت داشته، علاوه بر نقش امنیتی خود، برای مرزنشینان منشا خدمات نیز بوده است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران هم در این دیدار با تاکید بر امنیت مردم به عنوان خط قرمز ارتش، تصریح کرد: با تکیه بر همین نگاه قرارگاه شمال شرق ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکنون در برقراری امنیت موفق بوده است.
امیر حیدری افزود: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ماموریت‌های خود در کنار تامین امنیت، به آسایش مردم نیز نگاه ویژه‌ای داشته و سعی کرده است به موضوعات دیگری از جمله راه‌های روستایی و کمک به ساخت خانه‌های بهداشت در نقاط مرزی نیز توجه داشته باشد.
وی افزود: امروزه برای کنترل مرزهای کشور فقط به حضور فیزیکی سرباز اکتفا نمی‌شود بلکه تجهیزات فنی قابل توجهی به کمک رصد و کنترل مرزها آمده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا