آخرین اخباربانک-بیمه-بورس

تسهیلات بانک توسعه تعاون به تعاونی مرکز دیالیز در استان گیلان

مدیرعامل بانک توسعه تعاون در سفر به استان گیلان ضمن بازدید طرح درمانی مرکز دیالیز درمان‌گران آریایی کاسپین از اختصاص 1000 میلیارد ریال تسهیلات به این تعاونی خبر داد

به گزارش پایگاه خبری نقش نیوز ، محمد شیخ حسینی مدیرعامل بانک توسعه تعاون در این بازدید ضمن معرفی خدمات بانک اظهار داشت: توجه به شعار سال (مهار تورم،رشد تولید) بسیار مهم است و این  بانک  با شناسایی موانع موجود در رشد تولید و رفع موانع آن به واحدهای تعاونی و تولیدی اشتغال محور کمک شایانی خواهد کرد.
وی افزود: بانک توسعه تعاون به همین منظور با شناسایی تعاونی‌ها و تولیدی‌های اشتغال‌زا و براساس توانمندی‌های موجود در جهت تامین منابع مالی این واحدها اقدام می نماید.
مدیرعامل بانک توسعه تعاون بیان کرد: این بانک آماده ارائه هرگونه خدمات به تعاونی‌ها برای تولید بیشتر یا به کارگیری جوانان جهت ایجاد اشتغال جدید است.
شیخ حسینی تصریح نمود: بانک توسعه تعاون جوان‌ترین بانک در شبکه بانکی کشور است و‌ چشم انداز بانک حمایت فراگیر از بخش تعاون و بنگاه اقتصادی کوچک و متوسط است .
شیخ حسینی با اشاره به توانمندی‌های بالای حوزه سلامت در استان اظهار کرد: برنامه‌ها با هدف تداوم روند ارائه خدمات مطلوب و متمایز به تعاونی‌های حوزه سلامت قابل تصور است و خدمات درمانی منجر به ایجاد اشتغال و رفاه و رضایتمندی مردم می شود.
این مقام بانکی پرداخت ۱۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات از محل تفاهم نامه سه جانبه بانک با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق ضمانت خبر داد و گفت : با احداث طرح توسعه این مرکز شاهد اشتغال در حوزه پزشکی و‌ همچنین‌ کمک‌ به سلامت مردم خواهد بود.
در ادامه خسروی مدیرعامل تعاونی درمان‌گران آریایی کاسپین اظهار کرد: این مجموعه دارای یک مرکز دیالیز برای درمان بیماران کلیویی در استان است که قصد ساخت مجموعه 100 تخت خوابی دارد که این بانک  با مشارکت در این طرح می‌تواند کمک‌های شایانی به حوزه سلامت و تعاون در استان نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا