آخرین اخباربانک-بیمه-بورس

افزایش 830 درصدی درآمدهای عملیاتی و جهش سود بانک شهر

با انتشار صورت‌های مالی 3 ماهه نخست سال 1402 بانک شهر در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال)؛ مشخص شد که عملکرد خیره کننده این بانک در شبکه بانکی کشور در سال جاری نیز تداوم یافته است.

به گزارش پایگاه خبری نقش نیوز ، تیم مدیریتی بانک شهر در 3 ماهه نخست سال جاری نیز همانند سال گذشته توانسته، فصل دیگری از افتخارات برای خود به ارمغان بیاورد.
رشد 43 درصدی درآمد تسهیلات اعطایی و کاهش 20 درصدی سهم سود سپرده‌گذاران نسبت به مدت مشابه در بانک شهر نشان از جذب منابع ارزان قیمت بوده و این مهم موجب رشد چشمگیر خالص درآمد تسهیلات و سپرده‌گذاری و ثبت عدد 2،990 میلیارد تومانی را برای این بانک به ارمقام آورده است.
همچنین با انتشار صورت‌های مالی 3 ماهه نخست سال 1402 بانک شهر ، مشخص شد که خالص درآمد کارمزدی این بانک نسبت به مدت مشابه رشد 138 درصدی داشته و به عدد 1،386 میلیارد تومان رسیده است. جمع درآمدهای عملیاتی نسبت به دوره 3 ماهه سال گذشته رشد 830 درصدی داشته و عدد فوق العاده 6،257 میلیارد تومانی را ثبت کرده است.
این گزارش می افزاید؛ در نهایت سود خالص “وشهر” در 3 ماهه عدد 6،475 میلیارد تومان بوده که 88 درصد کل سود خالص سال گذشته را پوشش می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا