آخرین اخبارکارآفرینی

همکاری مشترک کارآفرینان و فریلنسرها

همکاری مشترک بین فریلنسرها و فعالیت های کارآفرینانه روز به روز در حال افزایش است. امروزه فعالیت در دنیای کسب و کار مانند فعالیت در یک میدان جنگ است. هر کدام سلاح خودشان را دارند و به طریق و روش خود مشغول به فعالیت اند اما آنچه قریب به اتفاق در تمام این مسیر ها مشترک است این است که همه در جستجوی راه و مسیری هستند تا از طریق مهارت و دانش خود، به به بهترین نحو وارد بازار کار حرفه ای و فعالیت های کارآفرینانه شوند.
فریلنسری هم از جمله همان روش هایی است که به بیان ساده تر، گونه ای از شغل آزاد به حساب آمده و مشابه کسب و کاری از طریق ارتباطات مجازی است، که افراد با توجه به تخصص خود و یا نیاز مجموعه ها ، یک شغل تمام وقت و یا پاره وقت برای خود دست و پا می کنند.

فریلنسری در حرفه های مختلفی، بالاخص فعالیت های کارآفرینانه که خلاقیت و نوآوری در آن ها نقش مهمی دارد، به کار گرفته می شود. بطور کلی فریلنسرها آزادی عمل زیادی دارند و از نظر زمان و مکان به صورت مستقل عمل می کنند و شما می توانید به عنوان فریلنسر در کنار فعالیت های کارآفرینانه با تعهد و جدیت به راحتی موفقیت را تجربه نمایید.از مهارت خود در هر کجا و هر زمان می توانید بهره مند شوید. خیلی ها در دنیا، نیازمند مهارت شما هستند و حاضرند برای بهره مندی از آن هزینه کنند. تحقیقات در ایالات متحده نشان می ‌دهد که بیش از چهل درصد از نیروی کار آن‌ ها تا پایان سال میلادی در فریلنسری فعالیت خواهند کرد. اگر هم اکنون تصمیم دارید که به عنوان یک کارآفرین ، فریلنسری را تجربه نمایید باید نکات مهمی را مدنظر داشته باشید. دنیای فریلنسری به شدت در حال رشد است . وقتی سرعت رشد فریلنسرها از سرعت رشد تعداد افرادی که حاضر به کار با فریلنسرها هستند بیشتر شود، رقابت بالا می گیرد. کارآفرینان به خوبی به اهمیت بازاریابی واقفند. بازاریابی یکی از مهم ترین معضلات فریلنسرهاست، چرا که روز به روز به تعداد فریلنسرها اضافه شده و با پیشرفت بی سابقه تعداد و درآمد آنها، افرادی در این عرصه موفق ترند که بازاریابی و تبلیغات در حرفه ی تخصصی خود و فعالیت های کارآفرینانه را جدی دنبال می کنند. برندینگ نیز در موفقیت شما در فعالیت های کارآفرینانه به عنوان فریلنسر بسیار حائز اهمیت است ، چرا که با هزینه های روزافزون زندگی ، کمتر فریلنسری حاضر می شود که به مسئله ی برندسازی بپردازد. زیرا بر خلاف تعداد زیادی از فریلنسرها که بخش زیادی از سال بیکارند، عده ای وقت سر خاراندن ندارند. برای اینکه به عنوان کارآفرین در این گونه فعالیت ها موفق باشید، نباید به داشتن یک وب سایت و همچنین تنها به فعالیت در فضاهای مجازی اکتفا کنید، بلکه باید کار را با چنگ و دندان به دست آورید و برای گرفتن پروژه های مختلف بجنگید که لازمه ی آن جستجوی بیشتر و کار بیشتر است و برای رسیدن به این هدف هرگز دلسرد و نا امید نشوید. کارآفرینان موفق به خوبی می دانند که باید واسطه ها را جدی بگیرند. همچنین ارتباط با گروه ها و انجمن ها ، سایت های تخصصی معرفی و کاریابی و شبکه های قوی این حوزه بسیار مهم و شاخصه ای تاثیر گذار در اشتغال فریلنسرهاست. به هر حال به عنوان یک کارآفرین نمی توان از مزایای بی نظیر فریلنسر به راحتی گذر کرد. آن ها مدیر خود هستند و با اختیار عمل بالا، توانایی بروز خلاقیت های فراوانی را دارند که دقیقا در فعالیت های کارآفرینانه نیاز است. دنیای منعطف فریلنسری به کمک کارآفرینان می آید تا زندگی و کار را در هم آمیزد و شکل دیگری از زندگی حرفه ای را به نمایش گذارد و با به چالش کشیدن مهارت های مختلف، به شما کمک می کند که با هر توانایی وارد فعالیت های کارآفرینانه شوید و درآمد زایی نمایید.

مهندس فاطمه یحیایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا