برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی با حضور ریاست محترم جمهور - پایگاه خبری نقش نیوز
آخرین اخبارخراسان جنوبی

با حضور ۶۰۰گروه‌جهادی ؛ رزمایش بزرگ‌فاطمی‌ در‌ خراسان جنوبی برگزار می‌شود 

نقش نیوز  – خراسان جنوبی – رضا بهنام : مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی گفت : با توجه به پیش رو بودن هفته بسیج سازندگی و سالروز تاسیس سازمان بسیج سازندگی به فرمان مقام عظمای ولایت از ۱۷ اردیبهشت ماه الی ۲۶ اردیبهشت ماه رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی با حضور ریاست محترم جمهور از ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی تهران به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد. همچنین در استان خراسان جنوبی بیش از ۶ هزار جهادگر بسیجی در قالب ۶۰۰ گروه جهادی در عرصه های مختلف در این ایام خدمات جهادی ارائه خواهند داد.
وی افزود: همزمان با اجرای برنامه های جهادی، افتتاح طرح های محرومیت زدایی و کارگاه های اشتغال از برنامه های این هفته خواهد بود.

هنری گفت: فعالیت درخشان گروه های جهادی به عنوان نماد تلاش خداپسندانه در عرصه های خدمت رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار از ابتدای امسال به خصوص تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ بار دیگر حماسه افرید.وی ضمن قدردانی از فعالیت جهادگران بسیجی گفت: یکی از ویژگی‌های بارز گروه‌های جهادی، شناسایی و ایجاد زمینه های مشترک و بهره مندی متقابل از توانمندی‌های تشکل های جهادی و مردمی در توسعه فرهنگ خدمت‌رسانی و نیکوکاری و استفاده از نتایج آن در جهت پیشرفت مناطق محروم و کم برخوردار کشور در ابعاد مختلف می باشد.

مهدی هنری گفت: در ایام نوروز ۱۴۰۱ تعداد ۲۰۸ گروه جهادی آتش به اختیار در اقصی نقاط محروم استان خراسان جنوبی در قالب ۴۰۳۳ نفر جهادگر بسیجی خدمت رسانی کردند که از این تعداد شاهد فعالیت بیش از ۷۰۰ نفر از جهادگران غیر بومی و میهمان از سایر استان‌های کشور بودیم.

مسوول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: فعالیت‌های عمرانی، آموزشی، نهضت خدمت مومنانه، پزشکی، دامپزشکی، رسانه، فنی و مهارتی، کشاورزی و همچنین فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی با حضور بیش از ۱۲۰۰ نفر از بانوان جهادگر از جمله عرصه‌های فعالیت جهادگران عزیز بود.هنری بیان کرد: خدمات جهادگران عزیز در ۲۰۰ نقطه روستایی و ۹۲ نقطه محروم شهری جمعا به ارزش بیش از ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان ارائه شد، که بیش از ۱۴۸ هزار و ۷۰۰ نفر از این خدمات بهره‌مند شده‌اند.

وی از حمایت و پشتیبانی استانداری و دستگاه اجرایی و نهادهای خدمت رسان از گروه های جهادی و استفاده از ظرفیت خیرین در جهت هم افزایی و ارائه خدمات هرچه بهتر در زمینه محرومیت زدایی و خدمت رسانی تشکر و قدردانی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا