آخرین اخبارخراسان جنوبی

تعیین مهلت یک ماهه برای متقاضیان زمین طرح نهضت ملی مسکن در خراسان جنوبی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: کسانی که طی سال های 1400 و 1401 در طرح نهضت ملی مسکن، زمین دریافت کرده اند، تنها یک ماه فرصت دارند نسبت به ساخت و ساز اقدام نمایند.
به گزارش پایگاه خبری نقش نیوز ، علیرضا عباس زاده با اعلام این خبر در جلسه شورای مسکن استان که در شهرستان طبس برگزار شد، خاطرنشان کرد: این افراد اگر ساخت و ساز را شروع نکنند زمین از آنها پس گرفته می شود و به متقاضیان حائز شرایط تحویل خواهد شد.
به گفته وی؛ برای افرادی که آمادگی ساخت و ساز زمین را ندارند در مراحل بعد زمین واگذار می شود.
وی تصریح کرد: این مهم را برای همه واگذاری های طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان اعلام می کنیم تا افراد حائز شرایط برای پروانه ساختمانی اقدام کرده و ساخت و ساز را شروع کنند.
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌معاون استاندار با بیان اینکه جلسه شورای مسکن برای بررسی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان طبس تشکیل شده، گفت: در این جلسه درخصوص الحاق و واگذاری زمین به متقاضیان و نیز روند اجرای خدمات زیربنایی آب، برق و گاز سایت های مربوط به نهضت ملی مسکن در شهرهای طبس، دیهوک و عشق آباد مورد بررسی قرار گرفت.
عباس زاده با تأکید بر اینکه طبس به لحاظ تعداد متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن جزو شهرستان های برتر استان است، اظهار داشت: هدف ما تأمین زمین لازم برای متقاضیان است و مشکلی در بحث واگذاری زمین برای افرادی که دارای شرایط هستند، نداریم.
به گفته وی؛ در شهرستان طبس سه سایت 50 هکتاری، 79 هکتاری و 350 هکتاری برای طرح نهضت ملی مسکن الحاق شده و سایت دیگر 98 هکتاری هم برای الحاق در دستور کار است.
وی ابراز امیدواری کرد؛ با این الحاقات، زمین لازم برای تمامی متقاضیان در شهرستان طبس، حداکثر تا یک ماه آینده واگذار شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا