آخرین اخباربانک-بیمه-بورس

8 هزار صندوق امانات جدید در شعب منتخب بانک گردشگری ایجاد شد

بیش از 8000 صندوق امانات جدید شامل 800 صندوق بزرگ، 500 صندوق متوسط و 6700 صندوق کوچک در شعب منتخب بانک گردشگری در تهران و شهرستان‌ها ایجاد شده است.
به گزارش پایگاه خبری نقش نیوز ، صندوق‌های امانات بانک با هدف حفظ اسناد و دارایی‌های ارزشمند مشتریان از سال های گذشته در شعب منتخب بانک دایر شده و در خدمت مردم قرار گرفته است.
در مجموع تعداد صندوق های امانات این بانک حدود 13 هزار صندوق است که شامل بیش از 10 هزار و 500 صندوق کوچک، بیش از یک هزار و 200 صندوق متوسط و بیش از یک هزار و 200 صندوق بزرگ می شود.
در حال حاضر 11 شعبه منتخب بانک گردشگری در تهران و شهرستان‌ها، صندوق‌های امانات خود را به مشتریان و متقاضیان اجاره می دهند.
صندوق‌های امانات بانک گردشگری در شرایط امروز بهترین راه برای حفظ اسناد ارزشمند و سرمایه‌های مردم است.
شرایط استفاده از صندوق امانات بانک گردشگری برای همه افراد یکسان و مدت اجاره این صندوق‌ها یک ساله است و تمدید آن منوط به موافقت بانک خواهد بود. زمان استفاده از صندوق امانات بانک نیز فقط در ساعات اداری میسر است.
از جمله مزایا و ویژگی های صندوق امانات بانک گردشگری می توان به قیمت مناسب برای ودیعه سالیانه و اجاره بهای ماهانه، ابعاد مختلف صندوق‌ها متناسب با نیاز مشتریان، امنیت خاطر از نگهداری مناسب و ایمن سرمایه و اشیای قیمتی، عدم نیاز به در اختیار قراردادن محتویات صندوق به بانک و ایمنی در برابر آتش سوزی، سرقت و غیره اشاره کرد.
در حال حاضر امکان اجاره صندوق امانات از طریق مراجعه حضوری به شعب فراهم شده و به صورت آنلاین و غیرحضوری، از طریق اپلیکیشن TOBANK ( شعبه مجازی بانک گردشگری) به نشانی tobank.ir امکان‌پذیر است.
متقاضیان به منظور دریافت اطلاعات بیشتر به شعب بانک گردشگری و وب سایت بانک به نشانی Tourismbank.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 23950 تماس حاصل کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا