ورزشی

رسول پناه: نمی توانم ۱۰۰درصد بگویم فیفا محروم مان نمی کند

به گزارش نقش نیوز، مهدی رسول‌پناه درباره آخرین وضعیت انتخاب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: هفته آینده هیات‌مدیره جدید معرفی می‌شود و  و این هیأت‌مدیره مدیرعامل را انتخاب می‌کند.

وی همچنین درباره مطالبات برانکو ایوانکوویچ هم گفت: مطالبات ما در فیفا ۴٣٠ هزار یورو بود. از این محل مطالبات ایگور را پرداخت کردیم اما این موضوع نیازمند زمان است. بعد از آن هم ٢٣٠ هزار یورو تهیه و برای برانکو در عمان واریز کردیم. بعد از وصول پول بیرانوند نیز که مبلغ آن ۵١۵ هزار دلار بود، کارهای انتقالش به عمان را انجام دادیم.  در مجموع ٨۵٠ هزار یورو برای برانکو و کادرش پرداخت کرده‌ایم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد پرسپولیس‌ از سوی فیفا محروم شود، گفت: نمی‌توانیم ١٠٠ بگوییم محروم نمی‌شویم اما ما حسن نیت خودمان را به فیفا و برانکو نشان دادیم. بر سر مسائل مالی ما مشکلات دیگری هم داریم. با این حال بودجه‌ای برای جذب بازیکن جدید اختصاص دادیم.

وی در پاسخ به این سوال  که آیا یحیی گل‌محمدی لیستی برای خروج برخی بازیکنان داده است یا خیر، گفت: هنوز لیستی برای فروش به ما اطلاع نداده‌اند. در هر صورت ما حتما از گل‌محمدی حمایت می کنیم و افتخار می‌کنیم به عنوان یک پرسپولیسی تیم‌ را به قهرمانی رساند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین درباره وضعیت تمدید قرارداد بشار رسن هم گفت: بشار رسن بازیکن با اخلاقی است. در مدیریت قبلی بی مهری دید و مطالباتش را دیر پرداخت کردند اما ما برای این فصل تا ٩٢ درصد پرداخت کردیم.

او همچنین در پاسخ به این سوال که آیا کریم باقری برای حضور در تیم ملی از پرسپولیس جدا خواهد شد، گفت: ما می‌خواهیم او در پرسپولیس بماند و  اجازه نمی‌دهیم برود. اینکه همزمان در تیم ملی هم باشد من اجازه نمی‌دهم اما هیات مدیره جدید درباره این موضوع تصمیم خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا