آخرین اخباربانک-بیمه-بورس

در مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه البرز ؛به ازای هر سهم 140 ریال سود تقسیم شد

مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره بیمه البرز در این مجمع رشد حق بیمه تولیدی شرکت را در سه ماهه اول سال جاری با رقم 3900 میلیارد تومان، 126 درصد دانست و گفت: با مدیریت مناسب ریسک در بخش فنی نسبت خسارت هم از ۶۲ درصد به ۳۹ درصد تقلیل یافت .
به گزارش پایگاه خبری نقش نیوز ، به گفته موسی رضایی سود خالص شرکت در سه ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 58 درصد رشد داشته و ارزش روز سهام بیمه البرز هم با 50 درصد افزایش در سه ماهه سال جاری نسبت به سه ماهه اول سال گذشته از رقم 217 تومان به 325 تومان رسیده است.
وی با اشاره به لزوم سرلوحه قراردادن بیانات مقام معظم رهبری در راستای کنترل تورم و افزایش تولید افزود: بیمه البرز با ارائه محصولی جدید با نام شوکا که دارای اثر تورمی معکوس است سعی بر اثرگذاری در چرخه اقتصاد و کنترل تورم دارد و علاوه بر این با فراهم کردن زیرساخت های هوشمند سازی و حرکت در این مسیر به دنبال کاهش تخلفات و از بین رفتن رقابت غیرحرفه ای است.
حضور بیمه البرز در بازارهای بین المللی به عنوان راهبر صنعت بیمه یکی دیگر از موضوعاتی بود که مدیرعامل بیمه البرز بر آن تاکید کرد و از کسب مجوز تاسیس دو شرکت بیمه متعارف و اتکایی در سوریه خبر داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا