آخرین اخبارگزارش

خبرنگار فرانسوی با یک هواپیمای مسافربری سقوط کرد !

یک خبرنگار معروف فرانسوی در داخل هواپیمای مسافربری کوچکی بود که روز سه‌شنبه در «لاوو سور لوار» فرانسه دچار سانحه شد. گروه‌ های جست‌ و جو از ظهر امروز در حال فعالیت بودند تا بقای این هواپیما و افراد داخل آن را که سه نفر بودند پیدا کنند.

خلبان این هواپیما ژرارد لکلرک، خبرنگار سابق شبکه تلویزیونی فرانس ۲ بود که روز سه‌شنبه ۱۵ اوت در لوار-آتلانتیک در ساحل غربی فرانسه ناپدید شد.

گروه کانال پلاس (Canal +) و لارنس فراری، همکار آقای لکلرک در توییتر مرگ این روزنامه‌نگار را تایید و به او ادای احترام کردند.

این هواپیما که از نوع دی‌آر۴۰۰ بود حدود ساعت ۱۰:۳۰ صبح از فرودگاه لودون شهرستان وین بلند شد تا به شهر «لبل» برسد اما از بعدازظهر این هواپیمای توریستی از صفحه رادار ناپدید شد و تیم‌ های جست‌ و جو وارد عمل شدند.

به  گزارش خبرگزاری فرانسه به نقل از یک منابع آگاه جست‌وجوها در زیر آب به دلیل شرایط نامناسب در شب به حالت تعلیق درآمد با این حال محل دو جسد شناسایی شد.

ژرالد بریس ویرت، مدیرکل گروه کانال پلاس، در ایکس (توییتر سابق) نوشت: «با اندوه بی‌نهایت از درگذشت ژرارد لکلرک مطلع شدیم.»

ژرارد لکلرک ۷۱ ساله یک چهره تلویزیونی بود که کار خود را به‌عنوان خبرنگار رادیو در شبکه اروپا-یک در سال ۱۹۷۸ آغاز کرد و سپس به تلویزیون پیوست و نزدیک به دو دهه در کانال دوم تلویزیون فرانسه فعالیت کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا