آخرین اخباربانک-بیمه-بورس

بیمه تعاون ، لبریز از رایحه موفقیت

بیمه تعاون موفق به تحقق پورتفوی 1800 میلیارد تومانی در سال 1401 شد.

به گزارش پایگاه خبری نقش نیوز ،این شرکت تا پایان آخرین روز سال 1401 در راستای دستیابی به پورتفوی خود تلاش کرده و در نهایت موفق به به تحقق بودجه ای برابر با 1800 میلیارد تومان شد.
این مهم بر اساس این استراتژی تدوین شده که شرکت در هر رشته بیمه ای سهم یک درصدی از کل پرتفوی مربوطه در صنعت بیمه را دارا باشد.
کنترل های داخلی و نظارت مستمر بر پرتفوی جذب شده به ویژه در رشته های زیان ده صنعت نظیر اتومبیل و درمان؛ جلب رضایت حداکثری مشتریان؛ سرعت، دقت و کیفیت بالای خدمات بیمه تعاون در زمان صدور بیمه نامه، رسیدگی به پرونده و پرداخت خسارت و نیز فروش گام به گام و جذب منابع خرد از جمله عواملی بوده است که توانسته به موفقیت شرکت بیمه تعاون در دستیابی به پورتفوی اشاره شده منجر شود.
همکاری با کانال های نوین فروش و نیز مدیریت دقیق، اعتقاد به کار تیمی و هدف گذاری صحیح از دیگر عواملی بوده که با توجه صورت گرفته، مسیر موفقیت شرکت بیمه تعاون را هموار کرده است.
طراحی یا بازطراحی طرح‌های جدید بیمه‌ای بر اساس نیاز مشتریان، پرهیز از جذب پرتفو‌‌های زیان‌ده؛ توجه بیشتر به نمایندگان و کارگزاران شرکت به عنوان اصلی‌ترین و محوری‌ترین کانال توزیع خدمات و محصولات در شرکت بیمه تعاون نیز دیگر مواردی بوده که شرکت بیمه تعاون با توجه به آن، پورتفوی 1800 میلیاردی خود را محقق کرده است.
این شرکت همچنین در نظر دارد تا با توجه به اعتقاد خود مبنی بر آنکه «بهترین تبلیغ کننده، مشتریان هستند» در سال 1402 به تقویت شعب و نمایندگان از نظر کمی‌ و کیفی در شهرهای مختلف کشور اقدام کرده و نیز توسعه رضایت سنجی و ارائه خدمات کیفی به مشتریان را در دستور کار خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا