آخرین اخباربانک-بیمه-بورس

با حضور در نمایشگاه الکامپ؛بانک کارآفرین حامی بزرگان فناوری اطلاعات

بانک کارآفرین با هدف حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، توسعه و معرفی خدمات خود در حوزه بانکداری دیجیتال در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ حضور فعال خواهد داشت. در این رویداد تخصصی، شرکت‌های زیرمجموعه بانک، هلدینگ فناوری نگاه و استارت‌آپ‌های عصر امین و ثروت ستارگان به ارائه آخرین دستاوردهای خود خواهند پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری نقش نیوز ، بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک؛ الکامپ، به عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران از چهارم تیرماه سال جاری به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌اللملی تهران برگزار می‌شود و بانک کارآفرین نیز در کنار بزرگترین شرکت‌های حوزه آی‌تی، مجموعه‌های دانش‌بنیان و فعالان حوزه استارت‌آپ ایران حضور خواهد یافت.
این نمایشگاه تخصصی محلی مناسب برای آشنایی با آخرین خدمات دیجیتال شرکت‌های مختلف از جمله بانک‌هاست و فضای لازم برای توسعه همکاری‌ها از جمله حمایت از طرح‌های ملی حوزه فناوری اطلاعات را فراهم می‌کند.

بانک کارآفرین نیز که نامش در سال‌های اخیر به عنوان یکی از حامیان همیشگی و اصلی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های جوان مطرح شده است، در راستای تداوم این مسیر و همچنین توسعه و معرفی خدمات دیجیتال خود در کنار بزرگترین شرکت‌های حوزه IT حضور خواهد داشت.
در این نمایشگاه هلدینگ نگاه به عنوان بازوی فناوری بانک کارآفرین به همراه استارت‌آپ‌های عصر امین و ثروت ستارگان و شرکت‌های زیرمجموعه بانک در حوزه IT  نیز حضور دارند تا به معرفی و ارائه آخرین دستاوردهای خود بپردازند.

از جمله مهم‌ترین این خدمات می‌توان به های‌بانک؛ پلتفرم دیجیتال بانک کارآفرین اشاره کرد که اواخر سال گذشته رونمایی شد و در ماه‌های اخیر به شکل منظم و منطبق با نیازهای مشتریان به‌روزرسانی و توسعه یافته است.
نمایشگاه بین‌المللی الکامپ تا ۷ تیر ادامه خواهد داشت و مشتریان محترم می‌توانند با حضور در غرفه بانک کارآفرین با آخرین خدمات دیجیتال این بانک و برنامه‌های آن در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان آشنا شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا