آخرین اخباربانک-بیمه-بورس

اهدای استاندارد و جایزه بین‌المللی (A+ -Security & Profitability in banking Awards 2023) از سوی اتحادیه اروپا به بانک پاسارگاد

در اجلاس طرح انتخاب ملی، استاندارد و جایزه بین‌المللی (A+ -Security & Profitability in banking Awards 2023) بالاترین سطح سودآوری و امنیت در ارائه خدمات بانکی از سوی اتحادیه اروپا به بانک پاسارگاد اهدا شد .

بانک پاسارگاد در اجلاس طرح انتخاب ملی موفق به کسب “استاندارد و جایزه بین‌المللی بالاترین سطح سودآوری و امنیت در ارائه خدمات بانکی” شد.

به گزارش پایگاه خبری نقش نیوز ،  این بانک در بزرگترین اجلاس استراتژی‌های توسعه خدمات، تولیدات و صادرات برترین شرکت‌های ایران پس از ارزیابی بر اساس معیارهای تخصصی و کسب امتیاز لازم، استاندارد و جایزه بین‌المللی (A+ -Security & Profitability in banking Awards 2023) بالاترین سطح سودآوری و امنیت در ارائه خدمات بانکی از سوی اتحادیه اروپا را کسب کرد.
کسب این استاندارد و جایزه ملی تنها موفقیت بانک پاسارگاد در این اجلاس نبود و این بانک در سه حوزه : “نشان برترین انتخاب ملی صنعت بانکداری”، “جایزه ملی برترین و تأثیرگذارترین روابط‌عمومی در معرفی خدمات بانکی” و “جایزه ملی انتخاب نخست مشتریان در صنعت بانکداری” ضمن کسب موفقیت مورد تقدیر قرار گرفت.
گفتنی است اجلاس طرح انتخاب ملی با حضور مسئولان و مقامات دولتی و فعالان اقتصادی در بخش‌های دولتی و خصوصی با رویکرد حمایت از تولید و خدمات ملی ، رفع موانع تولید و خدمات و تشویق مصرف‌کنندگان به استفاده از خدمات و محصولات ایرانی در روز شنبه مورخ 23اردیبهشت‌ماه1402 در محل سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار و از سازمان‌های برگزیده در حوزه‌های مختلف تقدیر به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا